Aylık öykü dergisi #TrendekiYabancı’nın onuncu sayısı, “Köpek Dişi” temasıyla yayımlandı. 

Peyami Safa’nın kitaplarına girmeyen “Bir Kol Cengi”, Mahir Ünsal Eriş’ten gizemli bir Osmanlı öyküsü “bir mesel”, Nick Arvin’den bir koronavirüs hikâyesi, “Karantina Sona Erdiğinde” bu sayıda seni bekliyor!

Bülent Çallı, Jianan Qian, İlker Aslan, Aslı Tohumcu, Jules Archer, Hakan Toker, Hülya Soyşekerci, Veysel Gökberk Manga, Mahir Ünsal Eriş, Ayşen Işık, Tuğba Çelik, Peyami Safa, Özgür Mutlu, Michael Koenig, Nick Arvin, Polat Özlüoğlu, İlhan Durusel, Ahmet Erkam Saraç, Meryem Demirli, Yavuz Ekinci öyküleriyle #TrendekiYabancı’nın haziran sayısında.
Trendeki Yabancı’da online olarak ücretsiz okuyabileceğiniz Can Yayınları kitapları: Tekinsiz Hikâyeler, Mürver Ağacı, Dr. Jekyll ve Mr. Hyde, Yaman Adam, Şeytani Öyküler, Bir deBaktım Yoksun, Nyarlathotep, Evvelotel-Saklı, Sular Ne Güzelse, Bize Umut Gerek, Trajik Nüans, Yaz Korkuları, Yalnız Uyuyanlar İçin, Oysa Herkes KendisiyleMeşgul, Yufka Yürek, Aşka İnanmayanlar İçin Aşk Öyküleri, Çok Özel İsimler Sözlüğü, Şen Saat, Gece Yolculuğu, Düşler, Kâbuslar ve Gelecek Masalları ve Temiz Kâğıdı.

Mahal Edebiyat Sanat
Latest posts by Mahal Edebiyat Sanat (see all)
Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close