Yazar: 18:57 Haber

Mahal Film İzleme Grubu (İzlemahali)’na Davetlisiniz!

Pandeminin esir aldığı dünyada hayatlarımızı, eski alışkanlıklarımızdan biraz farklı olarak sürdürüyoruz. İşte bu sıralarda bundan tam bir sene evvel Mahal Edebiyat okuma ve izleme gruplarının yolculuğa başladı.

Mahal edebiyat olarak sizlerin de kitaplar kadar filmlere aşina olduğunuzu, sevdiğinizi düşünüyoruz, bu sevginizi gizli kapaklı iç dünyanızda saklayacağınıza bize katılarak paylaşabilirsiniz. Belki de yıllardır film izliyor, bu birikiminizi paylaşacak bir mecra arıyorsunuz, sizinle aynı filmi izlemiş aynı duygular dışında farklı bakış açısı getirebilen insanların deneyimlerinden, düşüncelerinden istifade etmek istiyorsunuzdur kim bilir…. Belki de izlediğiniz filmlerde gördüğünüz farklı bakış açısı öneri veya görüşleriniz vardır ve bizimle paylaşırsınız.

İzleme grubumuz bir sene içinde onlarca film izledi ve izlediğimiz filmler üzerinden sinemaya dair çok güzel değerlendirme ve yorumlarla geçen toplantılar yaptık… Geçtiğimiz aylarda ise grubumuzda İstanbul’da ikamet etmekte olan müsait olan arkadaşlarla moderatörümüz öncülüğünde toplandık hem sinemaya dair sohbet ettik hem de günümüzü sinema filmi ile sonlandırdık.

Yapmanız gereken çok basit: [email protected] adresi üzerinden iletişime geçmek. Sosyal medya üzerinden film içeriğine ve Zoom toplantı bilgilerine dair dönüş yapıyoruz.

Recai Üstün
Katılımcı

Moderatör: Kübra Ayaz

Visited 1 times, 1 visit(s) today
Close